Utrudnienia w ruchu

Utrudnienia w ruchu

MZDiT informuje, że w dniu 1.-go marca br. (środa), w godzinach 10:00-10:30 odbędzie się w Częstochowie Bieg ku Czci Żołnierzy Niezłomnych. Trasę biegu pokazuje mapka. Na trasie mogą wystąpić niewielkie krótkotrwałe utrudnienia w ruchu, za które wraz z Organizatorem – Klubem Uczelnianym AZS Politechniki Częstochowskiej,…
MZDiT informuje, że trwają prace związane z przebudową Drogi Wojewódzkiej nr 908 na ulicy Gościnnej. W tym miejscu występują utrudnienia w ruchu wynikające z prowadzenia ruchu jednym pasem na długości ok. 400m między skrzyżowaniami z ulicami Przyjemną i Lotosu. Ruchem wahadłowym steruje sygnalizacja świetlna.
MZDiT informuje, że trwają prace związane z przebudową przejścia podziemnego pod aleją Wyzwolenia. Krótki odcinek północnej jezdni Alei Wyzwolenia w rejonie tego przejścia (przed skrzyżowaniem z ul.Iwaszkiewicza) jest zamknięty dla ruchu kołowego.

Utrudnienia w ruchu na ul. Olsztyńskiej.

środa, 30 listopad 2016 14:06
W związku z przebudową ul. Olsztyńskiej od dnia 01 grudnia 2016r. do odwołania wystąpią miejscowe utrudnienia w ruchu na w/w ulicy na odcinku od ul. Wesołej do ul. Legionów.

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

Copyright MZDiT Częstochowa © 2017