Utrudnienia w ruchu

Utrudnienia w ruchu

W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu robót budowlanych od dnia 14.08.2020 roku na okres ok. 2 miesięcy zostanie wprowadzona  tymczasowa organizacja ruchu polegająca na całkowitym zamknięciu skrzyżowania ul. Kościelnej z przedłużeniem ul. Jagiellońskiej.  
Od dnia 10 sierpnia br. od godz. 6.00 zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Korczaka od skrzyżowania z ul. Sobieskiego do skrzyżowania z ul. Słowackiego.Będą tam prowadzone roboty drogowe związane z przebudową ulicy.Od skrzyżowania z ul. Nowowiejskiego wyznaczony zostanie objazd do Al. Bohaterów Monte Cassino…
Miejski Zarząd Dróg i Transportu informuje, że od poniedziałku 10.08.2020 r. zostaną wprowadzone zmiany tras autobusów linii nr 19, 25, 33 i 37 w kierunku Stradomia, spowodowane rozpoczęciem remontu ulicy Korczaka.
MZDiT w Częstochowie informuje, że od 03.08.2020 r. przystanek autobusowy DWORZEC PKS w kierunku Ronda Mickiewicza został przesunięty o około 100 metrów dalej. Szczegóły w załączonym komunikacie (format DOCX i PDF), który proszę umieścić na stronach internetowych i przekazać właściwym pracownikom.  
Strona 1 z 13

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

Copyright MZDiT Częstochowa © 2020