Utrudnienia w ruchu
środa, 13 czerwiec 2018 08:33

„Akademicka Trójka” Dzielnica Akademicka w Częstochowie czwartek, 14.czerwca 2018r. godz.: 6:30 - 13:00

W dniu 14. czerwca br. tj. w najbliższy czwartek w godz. 6.30 - 13.00, w dzielnicy akademickiej naszego miasta, odbędzie się  V Bieg Uliczny „Akademicka Trójka”.

Przeprowadzenie Biegu wiąże się z koniecznością wprowadzenia zmian w organizacji ruchu. Zmiany te będą dotyczyły wyłącznie ulicy Zbierskiego, gdzie wystąpi niewielkie zwężenie jezdni (wzdłuż jej północnej krawędzi)  na całej długości ulicy. Po tej stronie ulicy (na trasie biegu) zatrzymywanie pojazdów będzie zabronione.  Pojazdy pozostawione w tym miejscu pomimo zakazu, zostaną wywiezione  na koszt właścicieli.

Zasięg tych zmian, z trasą Biegu (na 3km), pokazuje w uproszczeniu załączona do Informacji Mapka.

Na niektórych chodnikach i drogach rowerowych, na trasie biegu mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu. Dotyczy to w szczególności odcinków ulic:
• Kilińskiego,  od ul. Zbierskiego  do  ul. Akademickiej,
• Armii Krajowej, od ul.Akademickiej  do ul. Worcella.

Bieg pełni ważną rolę w aktywizacji sportowej dzieci i młodzieży w naszym mieście, zatem wraz z Organizatorem – Instytutem Wychowania Fizycznego, Turystyki i Fizjoterapii Uniwersytetu Częstochowskiego, prosimy użytkowników dróg o wyrozumiałość i przepraszamy za przejściowe utrudnienia w ruchu.

ZAŁĄCZNIKI:

pdfMAPKA ORGANIZACJI RUCHU

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

Copyright MZDiT Częstochowa © 2018