Utrudnienia w ruchu
poniedziałek, 29 kwiecień 2019 14:04

„47 Wyścig Kolarski GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY”

Po raz kolejny w naszym mieście zostanie zorganizowany „47 Wyścig Kolarski GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY”, który odbędzie się w dniu 5 maja 2019 r. (niedziela). Organizatorem biegu jest Częstochowski Kolarski Klub Sportowy „KOLEJARZ – JURA”. Czasowe utrudnienia w ruchu kołowym i pieszych wystąpią od godziny 13:00 do 18:15. Na czas wyścigu, zostaną zamknięte dla ruchu kołowego następujące ulice:(i w pobliżu):

  • III al. NMP,
  • 7 Kamienic,
  • Pułaskiego (od ul. Kopernika do al. NMP),
  • Popiełuszki ( od ul. Jasnogórskiej do al. NMP).

Prócz tego ograniczenia w ruchu pieszym wystąpią na długości al. Sienkiewicza, która w połowie szerokości (strona południowa) będzie częścią trasy wyścigu, a w drugiej połowie (strona północna) będzie dostępna dla ruchu pieszego i kibiców.

W dniu 5 maja 2019 r. w godzinach od 8.00 do 18.00 , obie jezdnie III al. NMP na odcinku od ul. Kossak-Szczuckiej do ul. Popiełuszki będą zamknięte dla ruchu kołowego, w tym czasie przewiduje się również czasowe wyłączenie funkcjonowania postoju TAXI w III al. NMP na (jezdnia północna – koło Cepelii)

Zakaz parkowania obowiązywać będzie już w dniu 4 maja 2019 r. (sobota) od godziny 18:00 w III al. NMP oraz na ul. 7 Kamienic.

Autobusy komunikacji publicznej będą jeździć objazdami.

Prosimy użytkowników dróg o uwagę, ostrożność i cierpliwość. Przepraszamy za przejściowe utrudnienia.

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

Copyright MZDiT Częstochowa © 2019