Aktualności
wtorek, 24 marzec 2020 13:06

Zamknięcie przejazdu łącznikiem między Aleją Pokoju i Łukasińskiego. Zmiany tras linii nr 19, 31, 34, 35 i 36

Miejski Zarząd Dróg i Transportu informuje, że w związku budową węzła przesiadkowego i brakiem przejazdu łącznikiem między Aleją Pokoju i ulicą Łukasińskiego (k. Rezerwatu Archeologicznego) od 1.04.2020 roku do odwołania w dzielnicach Błeszno i Stary Raków zostaną zmienione trasy linii autobusowych nr 19, 31, 34, 35 i 36.

Linia nr 19
kier. KUCELIN-SZPITAL– od przystanku STARY RAKÓW przy ulicy Limanowskiego do przystanku REJTANA przy Alei Pokoju będzie kursować ulicą Okrzei, Aleją Wojska Polskiego i Aleją Pokoju z pominięciem przejazdu ulicą Łukasińskiego przez przystanki: PRUSA (zastępczy przy Okrzei), OKRZEI, ESTAKADA (przy Alei Pokoju w kier. Kucelina) i PLAC ORLĄT LWOWSKICH.
Przystanek PRUSA w  kier. Kucelina będzie zawieszony.
kier. ŻABINIEC – od przystanku REJTANA przez Aleję Pokoju, Aleję Wojska Polskiego do Rakowskiej i przez przystanki: PLAC ORLĄT LWOWSKICH, CH JAGIELLOŃCZYCY, OKRZEI, MIRECKIEGO i RAKOWSKA (przy Alei Wojska Polskiego).
W kierunku Żabińca zawieszone zostają przystanki: PRUSA, STARY RAKÓW, STADION RAKÓW i ŻARECKA.

Linia nr 31
Kier. Cmentarz KOMUNALNY – od przystanku STARY RAKÓW przy ulicy Limanowskiego do przystanku ESTAKADA przy Alei Wojska Polskiego linia będzie kursować ulicą Okrzei i Aleją Wojska Polskiego z pominięciem przejazdu ulicą Łukasińskiego i Aleją Pokoju przez przystanki: PRUSA (zastępczy przy Okrzei) i OKRZEI.
Przystanki PRUSA i PLAC ORLĄT LWOWSKICH w  kier. Cm. Komunalnego będą zawieszone.
Kier. KRĘCIWILK – od przystanku ESTAKADA przy Alei Wojska Polskiego do przystanku BUGAJSKA linia będzie kursować Aleją Wojska Polskiego z pominięciem przejazdu Aleją Pokoju oraz ulicami Łukasińskiego i Limanowskiego przez przystanki: CH JAGIELLOŃCZYCY, OKRZEI, MIRECKIEGO, RAKOWSKA (przy Alei Wojska Polskiego).
Przystanki PLAC ORLĄT LWOWSKICH, PRUSA, STARY RAKÓW, STADION RAKÓW i ŻARECKA  w  kier. Kręciwilka będą zawieszone.

Linia 34 zostaje skrócona do przystanków ZAJEZDNIA MPK przy wjeździe do bramy głównej od strony Alei Niepodległości z pominięciem przejazdu Aleją Pokoju, Łukasińskiego i Okrzei.

Zostają zawieszone przystanki: ESTAKADA (przy Alei Pokoju) oraz w obu kierunkach PLAC ORLĄT LWOWSKICH, PRUSA i STARY RAKÓW.

Linia nr 35 kier. KUSIĘCKA-KSSE - od przystanku STARY RAKÓW przy ulicy Limanowskiego do przystanku ESTAKADA przy Alei Wojska Polskiego linia będzie kursować ulicą Okrzei i Aleją Wojska Polskiego z pominięciem przejazdu ulicą Łukasińskiego i Aleją Pokoju przez przystanki: PRUSA (zastępczy przy Okrzei) i OKRZEI.
Przystanki PRUSA i PLAC ORLĄT LWOWSKICH w  kier. Kusięckiej-KSSE będą zawieszone.

Linia nr 36 kier. KUSIĘCKA-KSSE - od przystanku ESTAKADA przy Alei Wojska Polskiego do przystanku BOHATERÓW KATYNIA linia będzie kursować Aleją Wojska Polskiego z pominięciem przejazdu Aleją Pokoju oraz ulicami Łukasińskiego i Limanowskiego przez przystanki: CH JAGIELLOŃCZYCY, OKRZEI, MIRECKIEGO I RAKOWSKA (przy Alei Wojska Polskiego).
Przystanki PLAC ORLĄT LWOWSKICH, PRUSA, STARY RAKÓW, STADION RAKÓW i ŻARECKA  w  kier. Kusięckiej-KSSE będą zawieszone.

Za utrudnienia przepraszamy.

pdfSchemat objazdu

 

 

 

 

Informacje o MZDiT

Przyjęcia interesantów

Utrudnienia w ruchu

Praca w MZDiT

Dokumenty do pobrania

Kontakt

Media społecznościowe

       

Copyright MZDiT Częstochowa © 2020