IV. Jurajski SuperSprint - Wyścig Samochodowy Automobilklubu Jurajskiego o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy 6. listopada 2021

IV. Jurajski SuperSprint - Wyścig Samochodowy Automobilklubu Jurajskiego o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy 6. listopada 2021 sobota ; godz. 630 – ok.2100

Organizacja Ruchu

 

W dniu 6. listopada br. tj. w najbliższą sobotę odbędzie się w naszym mieście „IV Jurajski SuperSprint - Wyścig Samochodowy o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy”. Oprócz wyścigu w III-ciej Al.NMP będą prezentacje samochodów sportowych. Będzie to czwarta tego typu impreza w Częstochowie, organizowana w podobny sposób jak dwa lata temu.
Przeprowadzenie Wyścigu wymaga wprowadzenia zmian w organizacji ruchu, polegających na czasowym wyłączeniu z ruchu odcinka ulicy Popiełuszki (od ul.Jasnogórskiej do al.NMP), odcinka ul.Pułaskiego (od Popiełuszki do św.Kazimierza), odcinka ul.7-miu Kamienic (od ul.Grunwaldzkiej do ul.Pułaskiego) i III Alei NMP , w której podczas Imprezy nie będą funkcjonowały postoje Taxi.

Trasy autobusów MPK linii 11, 12, 15, 27 i 31, kursujących na liniach w pobliżu Imprezy i zasięg zmian w organizacji ruchu pokazują mapki.

Na ulicach miasta w otoczeniu Imprezy należy liczyć się ze zwiększonym natężeniem ruchu. Prosimy użytkowników dróg o ostrożność, cierpliwość i przepraszamy za przejściowe utrudnienia.

Wróć do początku strony