Utrudnienia w ruchu na ulicach od Chochołowskiej do ulicy Pienińskiej-BO

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie informuje, że od dnia 15.04.2024 przystępuje do realizacji zadania pn. „Przebudowa ulicy Ostrowskiej w Częstochowie na odcinku od ulicy Chochołowskiej do ulicy Pienińskiej-BO.

W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Utrudnienia w ruchu na ul. Wandy Rutkiewicz do Alei 11-Listopada

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie informuje, że od dnia 12.04.2024 przystępuje do realizacji zadania pn. „Przebudowa ulicy Sportowej od ul. Wandy Rutkiewicz do Alei 11-Listopada”.

W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Utrudnienia w ruchu na przedłużeniu ulicy Korfantego

W związku z niezbędnymi robotami drogowymi na bocznicy kolejowej Huty Liberty Częstochowa Sp. z o.o. oraz koniecznością ułożenia warstwy ścieralnej z SMA na zadaniu pn. „Budowa połączenia drogowego ul. Korfantego z ul. Bugajską w Częstochowie”, konieczne będzie czasowe zamknięcie drogi na okres 15.04.2024 r. – 30.04.2024 r.

MZD w CZESTOCHOWIE przystępuje do realizacji zadania pn. „Budowa drogi rowerowej w ul. Tomasza Wilsona”.

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie informuje, że od dnia 9.04.2024 przystępuje do realizacji zadania pn. „Budowa drogi rowerowej w ul. Tomasza Wilsona”.

W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Utrudnienia w ruchu w rejonie ulic: Krakowskiej i Ks. Wróblewskiego.

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu robót budowlanych na zadaniu pn. „Budowa połączenia komunikacyjnego ul. 1 Maja – Krakowska w Częstochowie” od dnia 05.04.2024r. (piątek) zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zwężeniu do jednego pasa ruchu i wyłączeniu z ruchu zachodniej strony ulicy Krakowskiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Małą do mostu nad rzeką Stradomką (z wyłączeniem skrzyżowania z ulicą Krakowską boczną).

pdf Załącznik mapowy

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Remont nawierzchni na: ul. 7 Kamienic oraz ul. Kordeckiego

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie informuje, że od dnia 28.03.2024r. zostanie przeprowadzony remont nawierzchni frezarką:
-ul. 7 Kamienic
-ul. Kordeckiego

Remont nawierzchni na ulicy Piastowskiej na odcinku od ul. Sabinowskiej do ul. Powstańców.

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie informuje, że od dnia 23.03.2024r. zostanie przeprowadzony remont nawierzchni na ulicy Piastowskiej na odcinku od ul. Sabinowskiej do ul. Powstańców.

W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Remont nawierzchni na ul. Ikara

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie informuje, że od dnia 21.03.2024r. zostanie przeprowadzony remont nawierzchni na ul. Ikara od granic miasta (odcinek ok. 200 m).
W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Wróć do początku strony